Dechová dílna

Zázrak jménem DECH

Dechová dílna nejen o dechu a léčivých esencích, ale také zvuku, duchu a životní pulzaci, kterou budeme plout skrze dech a vibrace zvuků.

Zá-zrak je to, co je ukryto před naším zrakem, to, co nevidíme, nechceme nebo nemůžeme uvidět. My se na taková témata, která jsou nám zatím ukryta před zrakem tedy zvědoměním, podíváme skrze DECH, ZVUK, POHYB a VŮNI. Zapojíme všechny smysly v proudu této archeo-logické sebe -zkoumací praxi. Staneme se tvůrci naší přítomnosti.

Dech je přítomnost.

Dech je zdroj energie.

Dech je život sám.

Dech nám otevírá naše vnitřní prostory, které jsou najednou průzračnější a přehlednější. Když obrátíme svou pozornost zvenku dovnitř, na náš dech, tak může být uvolněno tělesné a emocionální napětí . Skrze dech může začít cesta k uzdravování, změny v myšlení, změny ve svém prožívání života. Vědomé dýchání znamená vědomé žití, bytí ve svém těle, napojení na sebe sama, na svoje pocity a procesy, které se dějí samovolně.

Naučíme se techniky dechu s pulzujícím pohybem v rytmu dechu života pro okamžité zvýšení energie, která uvolní a zklidní vaši mysl i tělo. Zapojíme techniky, které vychází z KRANIOSAKRÁLNÍ JÓGY® a biodynamiky.

Co můžete získat touto praxí?

  • zlepšení zdravotního stavu
  • získání vnitřního klidu
  • vytvoření spojení s hlubší duchovní sférou i s druhými lidmi
  • spojení s pravdivým vnitřním já..

Na závěr se sejdeme ve sdílecím léčivém kruhu u čaje. Přineste si výtvarné potřeby ( papír,/ blok/ deník/ pastelky…… ), protože v úplném závěru si namalujeme nebo zapíšeme to, co se projeví v nitru po této praxi – jedno-duchá malůvka jako projev duše.

Rezervace je nutná.

Cenu za workshop 555 Kč můžete platit v hotovosti na místě nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + dech.

Účastníci semináře mají povinnost informovat o případných psychických a fyzických problémech či infekčních onemocněních předem, aby lektor připravil alternativy praxe na míru pro všechny tak, aby vám bylo dobře.

přihláška tady …..  https://www.misteckoinspirace.cz/events/zazrak-jmenem-dech

Těším se na společnou práci.

2021-10-15T08:11:57+02:00