Ohlédnutí se za ICW a propagace koučinku

Příprava na koučovací týden banner-ICW-2016

příprava jsemkouc.cz

 

Přípravy probíhaly poctivě a s chutí, a tak kromě sbalených fidlátek nutných pro koučink, jsem chtěla být v extra kondici. Proto jsem se mimo jiné, účastnila prvního Přátelského setkání koučů, které organizuje skvělá Ivana Štěrbová a konečně jsem se dokopala ke své vlastní psychohygieně v podobě koučinku/mentoringu s úžasnou Jitkou Štádlerovou, lektorkou a koučkou. Na víkend jsem odjela relaxovat s inspirativní partičkou kolem Karolíny Tou Jou, kde jsme jógovaly, povídali i meditovali.

Všem vřele doporučuji kombinaci psycho a tělo hygieny………:)

A jaký byl můj týden ICW? Inspirativní, poučný, náročný, krásný, únavný, ale těším se zase na příští.

 

 

Přátelské setkání koučů

Tady tu akcičku organizuje Ivana Štěrbová, koučka, kariérní a HR poradkyně. Známe se z různých akcí pořádaných naší mateřskou školou koučů Koučink centra, odkud máme obě akreditaci.

V kruhu jsme prodebatily (samé ženy) o některých překážkách nebo problémcích koučů. Zjistily jsem, že máme podobné zkušenosti. Nikdo se nebál poradit ostatním nebo sdílet svoje nápady. Musím říci, že tento druh setkání mi vyhovuje, protože je otevřený všem, kdo mají zájem o koučink a mentorink, můžeme bez ostychu sdílet zkušenosti, obavy, nápady a tipy. Zároveň se poptat  na to, co nám není jasné, protože setkání jsou se supervizí, která je pro kouče velmi důležitou formou kontroly a sebereflexe, jak koučink děláme a zda je to tak v souladu s profesionálním koučinkem a standardy ICF.

přátelské setkání koučů

 

Koučink/mentorink s Jitkou Štádlerovou

Tento rok jsem rozhodla nechat se konečně koučovat a vybrala jsem si intuitivně Jitku Štádlerovou. Dost jsme se nasmály, když jsem Jitce řekla, že jsem se ani nekoukla na její web. Prostě jsem ji viděla v galerii koučů na www.kavaskoucem.cz a napsala jí o schůzku. A bylo to. Tak a to jsem celá já, kdo by mě neznal osobně.

Musím vám ale říct, že jsem si vybrala opravdu výborně. Její koučink / mentoring s mojí osůbkou mě tak nabil energií a srovnaly se mi myšlenky v hlavě tak, že jsme místo 60 minut poseděly o dost déle…..a na chvilku jsme si dokonce vyměnily role, hi hi…:)

Ták a je to, byla jsem parádně připravená na lidičky, kteří chtějí vyzkoušet koučink se mnou. Nabitá energií, zkušenostmi a elánem pomáhat ostatním v rozhodnutích, nejasnostech a životních peripetiích. A jak to probíhalo se dozvíte už za chviličku.

Koučovací zóna v Akademickém klubu VŠE

káva s koučem jsemkouc.cz

Takže nabitá tou správnou energií jsem se vydala s koučkou Ivou Pechovou za studenty VŠE, a to přímo do Akademického klubu. Odkoučovaly jsme 7 klientů ( studentů i zaměstnanců ) a  podle zpětných vazeb všem naše práce pomohla, posunula je vpřed a také by doporučili koučink svým známým, tak držte palce, ať to udělají.

Prostředí VŠE známe velmi dobře, protože náš kamarád a kouč Hynek Rychtář tady organizuje již druhým rokem koučink pro studenty VŠE v rámci jejich profesního rozvoje a akce ŠANCE. My koučujeme pokaždé 2x do roka s ním a vždy máme rezervace plné včetně náhradníků. Takže na podzim tu budeme zas. Studenti těšte se alespoň tak, jako my. :)


Iva koučuje jsemkouc.cz

 

Káva s koučem indivindi TOP výběr

Tohle setkání bylo hodně povídací, ale ta mladá dáma byla tak spokojená, že to hned napsala na FB. Takže jako zpětná vazba…co je víc? Díky za reklamu. :)

Více o tom, jak koučuji.

OC Chodov20_5_2016jsemkouc.cz

 

Samozřejmě jsem použila karty Zuzky Taucové a opět nezklamaly. Ta úžasná dáma si je pěkně poskládala do svého příběhu a i řešení si tam našla velmi rychle v podobě barevného obrázku. Sama byla překvapená, jak jednoduché to bylo. Přesně popsala, co chce změnit, jak se v té situaci cítí a jak to chce mít v budoucnu…….. Uvidíme, jak se bude držet svého akčního plánu….pokud vás práce s kartičkami zajímá, jukněte se na otázkování s kartami.

koučink v Březnici jsemkouc.cz

 Všem účastníkům děkuji za důvěru se sdílením témat a těším se na koučovanou příště.

2016-11-24T14:28:15+02:00