19-21/5 2017 – Relaxační víkend v Ekocentru Loutí s Katkou a Veronikou

Jsme tři ženy – partnerky, manželky, matky, podnikatelky a kamarádky. Svoje životní role plníme na 100%, ale zároveň jsem si vědomé toho, jak moc je důležitý čas, který věnujeme jen sami sobě a našim potřebám, protože díky tomu dokážeme lépe pečovat s láskou o naše nejbližší.

Cvičení, relaxace, meditace a čas strávený sami se sebou je to, co nám dodává pozitivní energii a sílu, kterou můžeme šířit dál do svého okolí.

Proto jsem se rozhodly zorganizovat relaxační víkend, kde si všechno toto dovolíme a Vy můžete nyní s námi.

Program:

program loutí

 

 

 

Hormonální jóga

Cvičení je určeno pro ženy, které trápí nepříjemné doprovodné příznaky menopauzy a zároveň pomáhá při potížích jako jsou polycistické vaječníky, premenstruační syndrom či neplodnost. Jednoduchá sestava cviků, kterou zvládne každá žena bez předchozích zkušeností s cvičením, zlepšuje pružnost vašeho těla, pohyblivost kloubů, tvaruje postavu, má příznivý vliv na stav pleti i imunitu.

Mezi nejčastější faktory snižující hormonální hladinu patří: životní styl, stres, strava, kouření. Omezením těchto negativních vlivů a při pravidelném cvičení dochází k obnovení produkce hormonů. Kontraindikace hormonálního cvičení naleznete zde. Lekce budou přizpůsobeny úrovni klientek a časovým možnostem

Posilování středu těla

Ranní hodiny budeme věnovat aktivnějšímu cvičení a protažení našeho těla. Nebojte se však, že budete z lekcí odcházet naprosto zničené – jedeme přeci na relaxační víkend. Jednoduchými cviky a pomalými pohyby posílíme střed našeho těla a tři základní partie (bříško, záda, zadeček).

Relaxační cvičení a řízené meditace

Dech pomáhá v situacích stresu, nejistoty, zklidňuje a pomáhá najít řešení hluboko v nás. V některých jazycích je duše a dech jedno a to samé slovo. Techniku dechu využívám s klienty jako nástroj osobního růstu.

Jsem kouč dechu.

O víkendu se naučíme dýchací relaxační techniky, abychom uměly ovládat svoje emoce a pak také jednu zeštíhlující, ta se může vždycky hodit…

Budeme čistit pránické kanálky NÁDÍ, které rozvádějí energii po našem těle. Procvičíme si vnímání energie v těle, kterou následně budeme směřovat do našich čaker v rámci řízené meditace. Na závěr si zkusíme tibetskou jednobodovou meditaci. Všechny techniky pak následně můžete používat při své domácí praxi.

Kdo by si chtěl zkusit bosou chůzi v lese, ráda vás doprovodím.

Jsem kouč duše.

Osobní konzultace a Bachovy esence

Úlohou kouče je vhodným vedením rozhovoru a kladením otázek dovést klienta k jeho vlastnímu poznání svého potenciálu a schopností, jež v sobě má, jeho skutečných možností a pro něho odpovídajícího způsobu řešení daného problému a jeho vlastní cesty k dosažení požadovaného cíle. Více o koučování zde>>

Bachovy esence jsou s úspěchem používány při léčbě širokého spektra emocionálních problémů, jež oslabují obranyschopnost člověka a mohou v další fázi vytvářet podmínky pro určitá vážná fyzická onemocnění. Pomáhají jedinci navrátit a udržovat určitou rovnováhu jeho emočních a fyzických sil. Více o esencích zde>>

Jak konzultace probíhají?

Během víkendu má naše certifikovaná koučka vymezené časy na jednotlivé konzultace, na které se můžete přihlásit. V závěru konzultace dostanete lahvičku s esencemi namíchanou na míru. Každé sezení trvá přibližně 20-25 min.

Předpokládané časy konzultací v sobotu:

9:00 – 10:45 / 12:00 – 13:00 / 14:00 – 16:00

Požadovaný čas, prosím, nahlaste při rezervaci Veronice.

Místo konání:

Ubytování je rezervováno ve dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích v Ekocentru Loutí, které se nachází 30 km jižně od Prahy, kousek od Slapské přehrady.

Dlouhodobým cílem ekocentra je inspirovat účastníky programů k uvědomělému chápání vzájemné provázanosti a závislosti přírodních jevů a toho, jak tyto jevy ovlivňujeme svým chováním. Zprostředkujeme prožitek a pochopení, že je již nejvyšší čas změnit přístup a vzít zodpovědnost za životní prostředí i stav naší společnosti do vlastních rukou.

Strava:

Vegetariánská – plná penze

Filtrovaná voda k dispozici po celý den zdarma

Svačinky během dne za příplatek

S sebou:

Vlastní ručník

Eko/bio drogerie (mýdlo, zubní pasta) – možnost zapůjčení. Ekocentrum nemá čističku odpadů, a proto je zapotřebí chovat se k přírodě více ekologicky :)

Lahvičku na pití

Jógamatku, bločky, pásky, deku

Cena:

3.100 Kč/os

V ceně jsou zahrnuty 2 noci ubytování, 4 lekce cvičení, 3 lekce relaxačního cvičení + meditace, 1 konzultace + Bachovy esence, plná penze vegetariánské stravy,

Storno podmínky:

Rezevaci je potřeba závazně potvrdit platbou. Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 10% ceny (pokrývající související administrativní náklady). Storno pobytu 29 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100% ceny. Výměna osob je možná kdykoli.

Rezervace a info:

Veronika Hynková

mail: veronika@teste-cv.cz

tel: 774 536 221

2017-02-25T11:34:50+02:00